Ubezpieczenie mieszkania

Ubezpiecz mieszkanie i zyskaj większe poczucie bezpieczeństwa

Mieszkanie pod kredytOblicz składkę

Dlaczego Wygodnie.pl

 • Szeroki wybór ofert
 • Łatwość obsługi
 • Oszczędność pieniędzy
 • Kompleksowa ochrona
 • Personalizacja oferty
Ubezpieczenie turystyczne

Jak działa porównywarka?

1. Podaj daneSheet

czas trwania umowy, wartość lokalu i wyposażenia

2. Określ rozszerzeniaStar

kradzież, pożar, przepięcie, zalanie własnego mieszkania itp.

3. Sprawdź ofertyMagnifier

porównaj zakres polis i wysokość składek

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie mieszkania?

Ubezpieczenie mieszkania to klucz do ochrony przed finansowymi skutkami zdarzeń losowych, takich jak zalanie, przepięcie czy kradzież. Chroni Twój majątek i daje spokój ducha.

Ubezpieczenie mieszkania online

Zakup polisy przez internet jest szybki i wygodny. Skorzystaj z naszego kalkulatora, aby oszacować składkę i znaleźć najlepszą ofertę. Polisa może być dostarczona natychmiastowo, a składkę można rozłożyć na raty. Nie czekaj – zabezpiecz swoje mieszkanie już dziś!

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie mieszkania?

Skorzystaj z porównywarki, aby dopasować polisę do swoich potrzeb. Określ:

 • Przeznaczenie (dla siebie, pod kredyt)
 • Czas trwania umowy
 • Wartość lokalu i wyposażenia
 • Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Zakres ochrony ubezpieczenia mieszkania

Polisa może obejmować:

 • Kradzież i włamanie
 • Akty wandalizmu
 • Zalania, pożary, przepięcia
 • Szkody wyrządzone osobom trzecim (OC w życiu prywatnym)

Ochroną można objąć także pomieszczenia przynależące, takie jak garaż, piwnica, strych czy domek letniskowy.

Opinie klientów dla Wygodnie.pl

Adam L.
Stars
Wygodnie.pl sprawiło, że zakup ubezpieczenia mieszkania był naprawdę prosty. Nie musiałem przeszukiwać setek stron internetowych – wszystko miałem w jednym miejscu. Porównywarka pomogła mi znaleźć ofertę, która była nie tylko korzystna cenowo, ale też idealnie dopasowana do moich potrzeb. Na pewno będę polecał!
Monika J.
Stars
Mieliśmy dość przeszukiwania internetu w poszukiwaniu idealnego ubezpieczenia mieszkania, aż trafiliśmy na Wygodnie.pl. To była najlepsza decyzja! Porównywarka jest bardzo łatwa w użyciu, a my szybko znaleźliśmy ubezpieczenie, które pasuje do naszego budżetu i potrzeb. Świetna obsługa i szybki proces zakupu!
Michał R.
Stars
Wygodnie.pl to rewelacyjne narzędzie! Porównanie ofert ubezpieczenia mieszkania zajęło dosłownie kilka minut, a my znaleźliśmy idealną polisę w najlepszej cenie. Składki są przystępne, a zakres ochrony doskonały. Polecam każdemu!
Katarzyna i Piotr S.
Stars
Jako rodzina z małymi dziećmi chcieliśmy mieć pewność, że nasze mieszkanie jest dobrze ubezpieczone. Wygodnie.pl pozwoliło nam porównać różne oferty i znaleźć tę, która spełnia wszystkie nasze potrzeby. Teraz śpimy spokojnie wiedząc, że nasz dom jest w dobrych rękach. Dziękujemy!
Tomasz M.
Stars
Korzystanie z Wygodnie.pl było strzałem w dziesiątkę! Dzięki porównywarce znaleźliśmy ubezpieczenie mieszkania z najlepszym zakresem ochrony w świetnej cenie. Cały proces był szybki i bezproblemowy. Na pewno skorzystam ponownie!
Anna K.
Stars
Kiedy kupiliśmy nasze pierwsze mieszkanie, byliśmy przytłoczeni ilością dostępnych ofert ubezpieczeń. Wygodnie.pl pomogło nam znaleźć idealną polisę szybko i bez stresu. Porównywarka była intuicyjna, a my zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy. Polecam każdemu, kto chce zabezpieczyć swoje mieszkanie!