O nas - Wygodnie.pl

Informacje dotyczące agenta

Wygodnie.pl to nowoczesny portal ubezpieczeniowy, dzięki któremu w szybki i prosty sposób porównasz oferty wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych działających w Polsce i kupisz wybrane przez Ciebie ubezpieczenie. Rozpoczęliśmy działalność w 2006 roku jako pierwsza w Polsce w pełni niezależna Porównywarka Ubezpieczeń. Jako pierwsi w Polsce sprzedaliśmy polisę online na początku 2007 roku. Mamy największe doświadczenie na polskim rynku. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem Klientów. Cały czas usprawniamy portal i poszerzamy ofertę ubezpieczeniową prezentowaną na naszej stronie www. Nasze motto: Ubezpieczenia prosto i wygodnie.

OfertaSzeroki wybór różnych ubezpieczeń w jednym miejscu
InfoliniaSłużymy fachową pomocą w zakresie ubezpieczeń
KalkulatoryProste, szybkie, intuicyjne kalkulatory nawet najbardziej niszowych ubezpieczeń
DoświadczeniePrzez ponad 18 lat sprzedajemy ubezpieczenia Online

Zapewniamy Ci:

  • dostęp do kilkunastu ofert znanych Ubezpieczycieli, dopasowanych do Twoich potrzeb na podstawie wypełnionego formularza
  • możliwość porównania szczegółów ofert
  • pełną swobodę w wyborze czasu i miejsca zakupu polisy
  • możliwość kupna polisy w każdym momencie - 24h
  • pełen obiektywizm wyników dzięki finansowej niezależności Spółki.

Portal Wygodnie.pl należy do multiagencji ubezpieczeniowej RESO Europa Service Sp. z o.o. nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego w oparciu o ustawę z dnia 22 maja 2003 roku o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym. Wysokość kapitału zakładowego 510 000 zł wpłacony w całości.