Ubezpieczenie w podróży

Zadbaj o siebie w podróży – wykup ubezpieczenie turystyczne

IndywidualneOblicz składkę
Grupowe / rodzinneOblicz składkę
Indywidualne na narty
i snowboard
Oblicz składkę

Dlaczego Wygodnie.pl

  • Szeroki wybór ofert
  • Łatwość obsługi
  • Oszczędność pieniędzy
  • Kompleksowa ochrona
  • Personalizacja oferty
Ubezpieczenie turystyczne

Jak działa porównywarka?

1. Podaj daneSheet

czas pobytu, datę urodzenia, cel podróży

2. Określ rozszerzeniaStar

sporty ekstremalne, praca za granicą, itp.

3. Sprawdź ofertyMagnifier

porównaj zakres polis i wysokość składek

Zakres ubezpieczenia turystycznego

Ubezpieczenie turystyczne oferuje kompleksową ochronę od pierwszego do ostatniego dnia podróży, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Polisa obejmuje m.in.:

  • Następstwa nieszczęśliwych wypadków
  • Koszty leczenia w podróży
  • Refundację transportu w nagłych sytuacjach
  • Ubezpieczenie bagażu

Można ją rozszerzyć o ochronę podczas uprawiania sportów ekstremalnych i wyczynowych, a także o zwrot kosztów w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Szczegółowe warunki polisy znajdują się w dokumencie OWU.

Ubezpieczenie turystyczne - porównywarka pomoże podjąć właściwą decyzję

Porównywarka ubezpieczeń turystycznych to praktyczne narzędzie, które pomoże Ci wybrać najlepszą polisę na podróż. Dzięki niej znajdziesz oferty renomowanych firm, zapewniające finansową ochronę w razie szkody.

Opinie klientów dla Wygodnie.pl

Anna K.
Stars
Kupiłam ubezpieczenie turystyczne na Wygodnie.pl i jestem bardzo zadowolona. Proces był szybki i prosty, a oferta idealnie dopasowana do moich potrzeb. Polecam każdemu podróżnikowi!
Michał S.
Stars
Świetna porównywarka ubezpieczeń! Dzięki Wygodnie.pl znalazłem ubezpieczenie samochodowe, które zapewnia pełną ochronę w przystępnej cenie. Na pewno wrócę po więcej!
Tomasz W.
Stars
Kupno ubezpieczenia turystycznego na Wygodnie.pl było proste i szybkie. Wszystkie opcje były jasno przedstawione, a cena bardzo konkurencyjna. Zdecydowanie polecam!
Jakub R.
Stars
Dzięki Wygodnie.pl znalazłem najlepsze ubezpieczenie dla mojego domu. Proces zakupu był intuicyjny, a oferty dobrze opisane. Na pewno wrócę, gdy będę potrzebował kolejnej polisy.
Ewa M.
Stars
Skorzystałam z porównywarki Wygodnie.pl i znalazłam idealne ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd zagraniczny. Szybko, tanio i bezproblemowo. Bardzo polecam!
Katarzyna J.
Stars
Ubezpieczenie mieszkania kupione na Wygodnie.pl to strzał w dziesiątkę. Wszystko szybko, bezproblemowo, a ceny naprawdę konkurencyjne. Serdecznie polecam!