Partnerzy

Wiodące Towarzystwa Ubezpieczeniowe

TUiR Allianz Polska S.A.

TUiR Allianz Polska S.A.

+48 224 224 224
ul. Rodziny Hiszpańskich 1, 02-685 Warszawa

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ I REASEKURACJI ALLIANZ POLSKA SA to spółka wchodząca w skład grupy towarzystw Allianz Polska. Historia grupy sięga 1890 roku, kiedy to w Monachium powstała lokalna niemiecka firma, oferująca ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe. W Polsce Allianz prowadzi działalność od 1997 roku, kiedy to w Warszawie założona została pierwsza siedziba spółki. Grupa świadczy usługi z zakresu ubezpieczeń, funduszy emerytalnych i inwestycyjnych. Do Allianz Polska obecnie przynależą:

AXA Assistance

AXA Assistance

+48 22 529 84 44
ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa

AXA Assistance jest najstarszą na świecie grupą świadczącą usługi assistance, prowadzącą działalność w niemal wszystkich krajach, na pięciu kontynentach.
Na polskim rynku istnieje od 1994 roku. Od początku swojej działalności współpracuje z klientami korporacyjnymi, do których należą ubezpieczyciele życiowi i majątkowi, banki, operatorzy kart kredytowych, producenci i importerzy samochodów, dystrybutorzy sprzętu AGD/RTV, firmy leasingowe, biura podróży, linie lotnicze oraz wiele innych instytucji, oferujące produkty ochronne i pomocowe.
W roku 2014 rozpoczęła bezpośrednią sprzedaż swoich produktów adresowanych do klientów indywidualnych.

Centrum Pomocy AXA Assistance dostępne jest 24 godziny na dobę przez cały rok, zapewniając nieprzerwaną ochronę Polakom w kraju i za granicą, a także obcokrajowcom przebywającym w Polsce. Na potrzeby dynamicznie rozwijającego się segmentu zdrowotnego stworzyli własną sieć medyczną.

Benefia - COMPENSA T.U. S.A. Vienna Insurance Group

Benefia - COMPENSA T.U. S.A. Vienna Insurance Group

+48 801 106 106
Al. Jerozolimskie 162A ,02-342 Warszawa

Vienna Insurance Group jest wiodącym austriackim koncernem ubezpieczeniowym w Europie Środkowej i Wschodniej. Na skalę międzynarodową Vienna Insurance Group należy w tym regionie do liderów rynku. W Polsce Vienna Insurance Group jest większościowym akcjonariuszem spółek:

 • Benefia TU S.A. Vienna Insurance Group, centrala: +48 22 544 14 70-71
 • Benefia TUnŻ S.A Vienna Insurance Group, Infolinia: +48 801 106 106
 • Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group
 • Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group
 • InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group
 • Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie POLISA-ŻYCIE S.A.

T.U. Interrisk Vienna Insurance Group

T.U. Interrisk Vienna Insurance Group

+48 22 212 20 12
ul. Nowakowskiego 22, 00-668 Warszawa

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ INTERRISK SA VIENNA INSURANCE GROUP (TU Interrisk Vienna Insurance Group) działa na polskim rynku od 1993 roku - początkowo pod szyldem Szkolnego Towarzystwa Ubezpieczeniowego STU SA. Od 1997 roku akcjonariuszem spółki została amerykańska CIGNA Insurance Company, a od 2006 roku marka dołączyła do grupy Vienna Insurance - wiodącego austriackiego koncernu ubezpieczeniowego. TU Interrisk Vienna Insurance Group angażuje się m.in. w akcje promujące świadomość finansową młodzieży oraz sponsoruje imprezy sportowe (I Bieg Charytatywny InterRisk, Bieg Rzeźnika). Marka szczyci się 8. miejscem wśród ubezpieczycieli majątkowych, posiada 48 jednostek terenowych i ubezpiecza blisko 2 miliony klientów, oferując ubezpieczenia:

 • domu i majątku: Bezpieczny Dom, Dom Max, OC w życiu prywatnym;
 • samochodu: Autocasco, OC, Zielona Karta, AutoAssistance, AutoSzyby, Ochrona Prawna, InterCasco - BLS, NNW, Gwarancja Utrzymania Zniżek, Bagaż Podróżny, Utrata Pracy, Med Casco;
 • rodziny i zdrowia: Szkolenie Edu Plus, Medi-Care, Antidotum Plus;
 • małych i średnich firm: BiznesPro, BiznesPro Plus, BiznesPro Zdrowie;
 • specjalistyczne: Ubezpieczenia proces inwestycyjnego, Ubezpieczenia majątkowe, Ubezpieczenia OC.

COMPENSA T.U. S.A. Vienna Insurance Group

COMPENSA T.U. S.A. Vienna Insurance Group

+48 22 501 61 00
Aleje Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group to część koncernu Vienna Insurance Group (VIG), działającego głównie na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Głównymi akcjonariuszami spółki są Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe(70,670%) oraz Compensa Holding GmbH (29,2679%). VIG jest najwyżej cenioną firmą przez Austrian Traded Index (ATX) – największego indeksu giełdowego Wiedeńskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa w Polsce od 1990 roku, obecnie pod szyldem VIG. Spółka oferuje wachlarz ubezpieczeń dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych, m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, rolne, mieszkaniowe, mienia i odpowiedzialności cywilnej. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA dedykowane jest klientom indywidualnym i biznesowym, oferując ubezpieczenia działu drugiego.

Towarzystwo oferuje m.in. takie produkty jak ubezpieczenia dla firmy oraz indywidualne, a wśród nich

ubezpieczenie samochodu:

 • OC, AC Mini,
 • Autocasco,
 • Assistance,
 • Następstw Nieszczęśliwych Wypadków,
 • Ubezpieczenie szyb, opon, bagażu,
 • Bezpośrednia Likwidacja Szkód;

ubezpieczenie domu i mieszkania:

 • Compensa Rodzina,
 • Compensa Mój Dom;

ubezpieczenie zdrowia:

 • Compensa Zdrowie,
 • Compensa Multi Zdrowie;

ubezpieczenie na życie:

 • Compensa IKZE,
 • Compensa Ochrona,
 • Gwarancja Renta,
 • Gwarancja Komfort,
 • Compensa Prestiż Nova,
 • Flexi Plus,
 • Między Nami;

ubezpieczenie na czas podróży:

 • Compensa Voyage.

TU Europa S.A.

TU Europa S.A.

+48 801 500 300
+48 71 36 92 887
ul. Gwiaździsta 62, 53-413 Wrocław

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA SA to spółka wchodząca w skład ubezpieczeniowej Grupy Europa (razem z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Europa SA oraz Europa.ua). TU Europa specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń we współpracy z bankami. Będąc ekspertem w tej dziedzinie, oferuje produkty z segmentu bancassurance, dołączanych do kredytów hipotecznych, konsumpcyjnych, kart kredytowych i lokat bankowych. Dopasowanie do potrzeb wymagających klientów, potencjał innowacji produktowych oraz wprowadzenie zaawansowanej platformy e-learningowej mają swój wyraz w licznych nagrodach TU Europa. W samym 2016 roku były to m.in.: Dobry Pracodawca, Nagroda Najwyższa Jakość Quality International 2016 dla „Wymarzonych Perspektyw", Odznaka „Za zasługi dla ubezpieczeń" PIU, „Ordery Finansowe" miesięcznika ekonomicznego Home&Market – Ubezpieczenie od utraty zysku dla leasingu, TU na Życie Europa na podium rankingu Instytucja Roku 2016, „Najlepsze Ubezpieczenia Grupowe" Gazety Finansowej – Ubezpieczenie od utraty zysku dla leasingu.

Do ubezpieczeń, jakie oferuje TU Europa, należą:

 • ubezpieczenia w podróży: Travel World, Koszty Rezygnacji, Sport&Fun, Business Travel World, NNW Polska;
 • ubezpieczenia nieruchomości: Spokojny Dom;
 • ubezpieczenia dla aktywnych: Ubezpieczenie rowerzysty, NNW Sport;
 • ubezpieczenia ochronne: OC w życiu prywatnym, NNW Twoja Ochrona, Ochrona tożsamości, Fachowiec d usług.
Sopockie T.U. ERGO Hestia S.A.

Sopockie T.U. ERGO Hestia S.A.

+48 801 114 114
+48 58 558 70 00
ul. Hestii 1, 81-731 Sopot

SOPOCKIE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ERGO HESTIA SA to polska grupa towarzystw ubezpieczeniowych założona w 1991 roku w Sopocie (pod nazwą Hestia Insurance). U progu działalności spółka prowadziła rozwój w sektorze wielkoprzemysłowym (np. górnictwie), a o 1991 marka prowadzi działalność w dziedzinie indywidualnych ubezpieczeń na życie. W 2002 roku Hestia stała się częścią konsorcjum finansowego ERGO. Obecnie do grupy należą:

 • trzy towarzystwa ubezpieczeń: Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA, Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia SA, MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA;
 • spółki wspierające działalność towarzystw: ProContact Sp z o.o. Hestia Loss Control Sp. z o.o., Sopockie Towarzystwo Doradcze Sp. z o.o., Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym Sp. z o.o., Fundacja Integralia - Fundacja Grupy Ergo Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Obecnie Ergo Hestia, jako jeden z liderów, oferuje ubezpieczenia dla klientów indywidualnych (ochrona domu, samochodu, majątku i życia), przedstawicieli małego i średniego biznesu (samochody, biura, ochrona życia, nieszczęśliwe wypadki) oraz korporacji (floty, kopalnie, firmy energetyczne, banki i inne).

Spółka jest laureatem wielu nagród i odznaczeń, ostatnie z nich to: Najwyższy Standard Ochrony (2017), Najlepsza Firma Ubezpieczeniowa wg rankingu Banking & Insurance Forum (2017), Gwiazda Jakości Obsługi (2017).

Do portfolio ubezpieczeń należą m.in.:

 • ubezpieczenie samochodu: AC, NNW kierowcy i pasażerów, OC, Assistance, Bagaż, Ochrona Prawna, Ochrona Utraty Zniżki, Stała suma ubezpieczenia, Wyposażenie dodatkowe, Ubezpieczenie szyb, Zielona Karta (poza UE);
 • ubezpieczenie domu i mieszkania: Ogień i zdarzenia losowe, Kradzież, Dom w budowie, Domek letniskowy, NNW, Home Assistance, Medical Assistance, SOS Assistance, OC, OC najemcy, OC posiadacza nieruchomości, Bagaż;
 • ubezpieczenie zdrowia i życia: Całkowita niezdolność do pracy w NW, Gwarantowana wypłata, Inwestycja, Niezdolność do pracy, Śmierć, Śmierć w NW, Trwałe Inwalidztwo w NW;
 • ubezpieczenie w podróży: Pomoc i leczenie za granicą, Podróż Assistance, Koszty ratownictwa, Bagaż, OC, Sport Assistance, NNW, Rehabilitacja, Świadczenie, Wypadek w podróży, Karnety i kursy, Sprzęt sportowy.

Generali T.U. S.A.

Generali T.U. S.A.

+48 913 913 913
ul. Senatorska 18, 00-082 Warszawa

GENERALI TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA to spółka należąca do Generali Group – instytucji finansowo-ubezpieczeniowej działającej od 1831 roku. Grupa została założona w Trieście (dziś Włochy). Obecnie ma zasięg międzynarodowy, lokuje swoje oddziały na kilku kontynentach. W Polsce grupa Generali rozpoczęła działalność już w 1837 roku od uruchomienia swoich przedstawicielstw w dużych polskich miastach. W 1999 roku zostały założone dwa towarzystwa: Generali Towarzystwo Ubezpieczeń SA i Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń SA, w 2006 roku dołączyły do nich: Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne SA, Generali Finanse sp. z o.o. oraz Generali AutoProgram sp. z o.o.

Spółki oferują usługi w najważniejszych obszarach: ochronie majątku i mienia klientów indywidualnych, zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczeniach korporacyjnych. Spółkę Generali wyróżniają wyznawane wartości, komunikowane klientom i interesantom: Aktywnie, Chronić, Doskonalić, Ludzie, Życie. Na ich podstawie firma wypracowała Kodeks Postępowania Grupy Generali.

Grupa Generali w swojej ofercie dla klientów indywidualnych zapewnia

ubezpieczenia komunikacyjne:

 • OC,
 • AC,
 • Assistance,
 • Autoszyby,
 • NNW Kierowcy,
 • NNW Kierowcy i Pasażera;

ubezpieczenia nieruchomości:

 • Domu,
 • Mieszkania,
 • Domu w budowie;

ubezpieczenie na czas podróży:

 • Podróże zagraniczne,
 • Wyjazd do pracy,
 • Sport,
 • Podróże po Polsce,
 • Ubezpieczenie na cały rok,
 • Rezygnacja z wyjazdu;

ubezpieczenia na życie i zdrowie:

 • Profamilia,
 • Generali, Z myślą o życiu,
 • Generali, Z myślą o NNW, Grupa Otwarta – Pakiet dla dziecka,
 • Generali, Z myślą o NNW.

Generali T.U. S.A. (właściciel marki Proama)

Generali T.U. S.A. (właściciel marki Proama)

+48 815 815 815
ul. Senatorska 18, 00-082 Warszawa

Proama wyróżnia się na rynku, proponując klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez Internet, telefon, u agentów i dealerów samochodowych. Proama oferuje ubezpieczenia OC i AC oraz ubezpieczenia mieszkaniowe wraz w wachlarzem produktów dodatkowych. Proama zatrudnia w Polsce ponad 400 specjalistów. Współpracuje z prawie 12 000 Osób Wykonujących Czynności Agencyjne poprzez ponad 1200 agencji. W roku 2013 zlikwidowała ponad 30 tys. szkód.

SIGNAL IDUNA Polska T.U. S.A.

SIGNAL IDUNA Polska T.U. S.A.

+48 801 120 120
+48 22 50 56 506
ul. Siedmiogrodzka 9, 01-204 Warszawa

SIGNAL IDUNA POLSKA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA to instytucja finansowa założona ponad 100 lat temu w Niemczech, a od 2001 roku prowadząca działalność również w Polsce. W naszym kraju markę reprezentują dwie spółki: Signal Iduna Polska TU SA oraz Signal Iduna Życie Polska TU SA. Koncern świadczy usługi ubezpieczeniowe, bankowe oraz dodatkowe. Marka identyfikuje się z koncepcją We take care, dzięki której każdy jej interesant powinien być otoczony należytą uwagą oraz poczuciem bezpieczeństwa. W 2017 roku pracownicy spółki zostali odznaczeni prestiżową odznaką ”Za zasługi dla ubezpieczeń”.

Signal Iduna Polska TU specjalizuje się w ubezpieczeniach zdrowotnych z szerokim portfolio usług medycznych uwzględniającym leczenie szpitalne oraz z dostępną listą partnerskich placówek medycznych. Spółka obsługuje także m.in. ubezpieczenia turystyczne dla osób indywidualnych, grup oraz organizatorów wycieczek.

W ofertę marki wchodzą

ubezpieczenia zdrowotne:

 • Pełnia Zdrowia Polmed,
 • Pełnia Zdrowia Direct,
 • Pełnia Zdrowia Start+,
 • Pełnia Zdrowia (Ambulatorium i Szpital),
 • Moja Pełnia Zdrowia,
 • Powrót do Zdrowia,
 • Alwis,
 • Medical;

ubezpieczenia turystyczne:

 • Bezpieczne Podróże,
 • Signal Iduna Card,
 • Ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej,
 • NNW;

 • UBTR Ubezpieczenie na życie i dożycie,
 • Terminowe ubezpieczenie na życie,
 • Pewna Przyszłość,
 • Ochrona Phinance.

TUZ TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH

TUZ TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH

+48 22 327 60 60
ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa

TUZ TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH (TUZ TUW) to towarzystwo ubezpieczeniowe specjalizujące się w ofertach ubezpieczeń osobowych i majątkowych. Na polskim rynku jest obecne od 14 lat (od 2003 roku) i nieprzerwanie się rozwija, poszerzając portfolio swoich produktów. TUZ ma swoje siedziby w ponad 15 miastach na terenie całej Polski. TUZ ubezpiecza swoich klientów zgodnie z zasadą wzajemności. Dla klientów indywidualnych w ofercie TUZ TUW są dostępne

ubezpieczenia domu i rodziny obejmujące:

 • domy jednorodzinne i mieszkania,
 • domki letniskowe,
 • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków,
 • Pakiet Bezpieczny Dom,
 • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym,
 • Pakiet NNW Dla Rodziny,
 • ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków za granicą;

ubezpieczenia samochodu:

 • Nasza Rodzina,
 • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów,
 • ubezpieczenia autocasco,
 • auto assistance,
 • autoszyby,
 • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków,
 • Zielona Karta;

ubezpieczenia dla rolników:

 • Pakiet Bezpieczny Rolnik,
 • obowiązkowe ubezpieczenie OC rolników,
 • obowiązkowe ubezpieczenie budynków rolniczych,
 • agrocasco.

W ramach pakietu dla firm TUZ TUW oferuje:

 • ubezpieczenia kompleksowe firm,
 • ubezpieczenie mienia,
 • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej,
 • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilno-zawodowej,
 • ryzyka budowlano-montażowe,
 • NNW,
 • gwarancje.

T.U. ZDROWIE S.A.

T.U. ZDROWIE S.A.

+48 58 728 9 555
ul. Śląska 17, 81-319 Gdynia

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ZDROWIE SPÓŁKA AKCYJNA (TU Zdrowie SA) działalność ubezpieczeniową wykonuje od 2010 roku, specjalizując się w prywatnych ubezpieczeniach zdrowotnych. W ramach kompleksowej opieki medycznej TU Zdrowie SA oferuje trzy warianty

ubezpieczeń indywidualnych:

 • Wariant Ambulatoryjny - zapewniający korzystanie z usług dowolnie wybranego lekarza oraz placówki medycznej w całej Polsce,
 • Wariant Szpitalny - zapewniający szybkie wykonanie potrzebnego zabiegu medycznego,
 • Wariant Kompleksowy - dostęp do konsultacji lekarzy podstawowej opieki medycznej, lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych i laboratoryjnych etc. oraz do planowych zabiegów szpitalnych.

Oferta dla biznesu:

 • Polisa Zdrowie,
 • OWU Polisa Zdrowie,
 • Polisa Lekowa,
 • Platforma Medycyny Pracy.

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

+48 801 597 597
+48 42 66 66 500
ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa

UNIQA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SA (Uniqa TU na Życie SA) to spółka działająca na polskim rynku od 1994 roku. Początkowo funkcjonowała pod nazwą POLONIA Życie. W roku 2000 markę przejął austriacki ubezpieczyciel, pod którego szyldem towarzystwo działa obecnie. UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń pozycjonuje się na rynku ubezpieczeń jako ekspert ofert dedykowanych wspólnotom, spółdzielniom mieszkaniowym oraz ich mieszkańcom. Druga spółka marki - Uniqa TU na Życie - rozwija się w obszarze ubezpieczeń na życie profilowanych pod typowo ochronne i proste ubezpieczenia chroniące klientów od nieprzewidzianych zdarzeń. Do portfolio produktów dla klientów indywidualnych Uniqa TU na Życie SA należą ubezpieczenia na życie:

 • Spokojne Życie,
 • Pakiet Bezpieczeństwa,
 • Wysoka Ochrona,
 • Aktywne Życie;

ubezpieczenia komunikacyjne:

 • OC,
 • AC,
 • Dodatkowa ochrona auta: Assistance, NNW kierowcy, NNW kierowcy i pasażerów, Rehabilitacja, Auto Szyby;

ubezpieczenie domu:

 • Twój DOM Plus;

ubezpieczenie turystyczne:

 • ubezpieczenie mienia,
 • Twój BIZNES Plus,
 • ochrona inwestycji,
 • ubezpieczenie sprzętu i maszyn budowlanych,
 • gwarancje ubezpieczeniowe;

ubezpieczenia samochodów firmowych:

 • OC,
 • AC,
 • dodatkowa ochrona auta,
 • Truck Assistance;

oraz pracownicze ubezpieczenia na życie.

T.U. i Reasekuracji Warta

T.U. i Reasekuracji Warta

+48 801 308 308
+48 502 308 308
rondo I. Daszyńskiego 1, 00-843 Warszawa

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ I REASEKURACJI WARTA SA (TUiR Warta) na polskim rynku jest obecne od 1920 roku, kiedy to w Poznaniu założony został rodzinny zakład reasekuracyjny. W 2012 roku, po kilku przekształceniach, akcjonariuszami spółki zostały niemiecka Grupa Talanx i japoński ubezpieczyciel Meiji Yasuda. Obecnie spółka jest jedną z najstarszych, a zarazem największych firm ubezpieczeniowych w Polsce (drugą pod względem wielkości). W skład Grupy Warta wchodzi także Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA SA. Grupa Warta oferuje m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowo-turystyczne i odpowiedzialności cywilnej dla klientów indywidualnych, a także ochronę ubezpieczeniową dla klientów korporacyjnych. Misja i wartości, jakie reprezentuje TUiR Warta, mają odzwierciedlenie w licznych przyznanych nagrodach, ostatnie z nich to: Gwiazda Jakości Obsługi 2017, Instytucja Roku 2016, Konsumencki Lider Jakości – Lider 5-lecia 2011-2016, "Lider 2015" wg Gazety Bankowej.

TUiR Warta klientom indywidualnym oferuje pakiet ubezpieczeń:

 • samochodu: OC, AC, NNW, Warta Moto Assistance, OC Szybka Wypłata, Warta Auto Szyby, Warta Klasyki, Warta Auto Ochrona Plus;
 • domu i mieszkania: Warta Dom, Warta Dom Komfort, OC w życiu prywatnym;
 • podróżniczych: Warta Travel Plus, Warta Business Travel, Warta NNW;
 • życia i zdrowia: Warta dla Ciebie i Rodziny, Warta Twoja Przyszłość, Warta Ochrona, Warta Sposób na Raka, Warta Posag, NNW Szkolne.

Dla klientów biznesowych Grupa przygotowała oferty:

 • Mikrobiznes Plus - dla mikroprzedsiębiorstw;
 • Warta Ekstrabiznes Plus - dla małych i średnich firm;
 • dla korporacji;
 • ubezpieczeń rolnych;
 • ubezpieczeń morskich;
 • ubezpieczeń lotniczych;
 • ubezpieczeń kolejowych;
 • OC grup zawodowych.

TU Inter Polska S.A.

TU Inter Polska S.A.

+48 22 333 75 00
Al. Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ INTER POLSKA SA (TU Inter Polska SA) to spółka, która łącznie z TU INTER-ŻYCIE Polska SA wchodzi w skład Grupy INTER. Początek działalności Grupy datuje się na 1991 rok. Rok później w Bielsku Białej powstało Towarzystwo Ubezpieczeniowe Fortuna SA, które po przekształceniu w 1996 roku zmieniło nazwę na INTER - przejętą od niemieckiego koncernu (od 1996 roku głównego akcjonariusza spółek). TU Inter Polska SA świadczy ubezpieczenia:

majątkowe

 • dla klientów indywidualnych: INTER Lokum, INTER Tour, NNW,
 • dla firm: INTER Medicus, OC z tytułu Prowadzenia Działalności Gospodarczej lub Użytkowania Mienia; INTER Partner;

na życie

 • dla klientów indywidualnych: INTER Bezpieczny Kredyt, INTER Moje Życie, INTER Medyk Life,
 • dla firm: INTER Grupa Plus;

dla zdrowia

 • dla klientów indywidualnych: INTER Vision,
 • dla firm: Grupowe Ubezpieczenia Zdrowotne.

Specjalnie sprofilowaną ofertę towarzystwo przygotowało również dla branży medycznej:

 • Ubezpieczenia dla Lekarzy,
 • Ubezpieczenia dla Pielęgniarek i Położnych,
 • Ubezpieczenia dla Fizjoterapeutów,
 • Ubezpieczenia dla Ratowników Medycznych,
 • Ubezpieczenia dla Przedstawicieli pozostałych Zawodów Medycznych,
 • Ubezpieczenia dla Podmiotów Leczniczych.

Balcia Insurance SE

Balcia Insurance SE

+48 22 270 31 00
Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa

Balcia Insurance SE (dawniej: BTA Insurance Company SE) to zakład ubezpieczeń założony w 1993 roku na Łotwie, większość jego akcjonariuszy to przedsiębiorstwa morskie. Obecnie firma działa na terenie całej Unii Europejskiej w kluczowych ośrodkach finansowych, znacznie wykraczając poza rynek bałtycki. Spółka rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2009 roku w ramach zaplanowanego i konsekwentnie wdrażanego rozwoju, nawiązując stałą współpracę z RESO Europa Service – obecnie swoim głównym partnerem w interesach. W zakres działalności obu spółek wchodzą: rozpowszechniane polis, zarządzanie odszkodowaniami, likwidacja szkód.

Polska znalazła się w gronie trzech państw, które zostały wymienione jako rynki kluczowe w planach spółki na 2017 rok (obok Niemiec i Francji). W 2016 roku Balcia Insurance SE podpisała w Polsce umowy na składki sięgające kwoty 50 milionów euro, co stanowi aż 70% łącznej kwoty wszystkich podpisanych składek w całym 2016 roku.

Firma zajęła wysokie szóste miejsce w rankingu Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG), podnosząc swoją pozycję o cztery miejsca w stosunku do roku 2015.

Balcia Insurance SE posiada licencje na wszystkie ubezpieczenia w dziale drugim, tj. ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Do flagowych produktów należą:

Ubezpieczenia Komunikacyjne:

 • Ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych,
 • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków,
 • Ubezpieczenie Auto Szyby,
 • Ubezpieczenie Assistance,
 • Ubezpieczenie Auto Casco.

Ubezpieczenia OC:

 • Obowiązkowe oraz dobrowolne ubezpieczenie OC podmiotów wykonujących działalność leczniczą (np. szpitali),
 • Ubezpieczenie OC małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) „Biznes Pakiet”,
 • Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym „Dom Pakiet”,
 • Obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania czynności agencyjnych,
 • Obowiązkowe ubezpieczenie OC Zarządcy Nieruchomości.

Gwarancje ubezpieczeniowe:

 • Gwarancja należytego wykonania kontraktu,
 • Gwarancja usunięcia wad lub usterek,
 • Gwarancja zapłaty wadium,
 • Ubezpieczenie gwarancji spełnienia zobowiązań finansowych przewoźnika drogowego.

You Can Drive

You Can Drive

+48 58 555 50 60
ul. Hestii 1, 81-731 Sopot

You Can Drive to nowa marka Grupy Ergo Hestia, związana z internetową sprzedażą prostych ubezpieczeń komunikacyjnych, podróżnych oraz mieszkaniowych. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób młodych, często cenowo dyskryminowanych przez inne towarzystwa ubezpieczeniowe. W You Can Drive nie pobieramy żadnych zwyżek związanych z młodym wiekiem Ubezpieczonego. Polisę kupisz u nas przez internet – wygodnie, szybko i bez wychodzenia z domu.

HDI - TUiR Warta S.A.

HDI - TUiR Warta S.A.

801 801 181
+48 22 449 99 99
rondo I. Daszyńskiego 1, 00-843 Warszawa

mtu24.pl

mtu24.pl

+48 58 555 65 00
ul. Hestii 1, 81-731 Sopot

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group

+48 22 469 60 00
+48 22 469 60 01
ul. Wołoska 22 A, 02-675 Warszawa

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group, wcześniej GOTHAER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA rozpoczęło swoją działalność od 1990 roku jako Towarzystwo Ubezpieczeń Komunikacyjnych, a następnie Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń. W 2011 roku spółkę niemal w całości przejął niemiecki koncern Gothaer – jeden z najdłużej działających ubezpieczycieli niemieckich, założony w 1820 roku. Do wyznawanych przez spółkę Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group wartości należą: Zrozumienie Potrzeb, Użyteczność, Samodoskonalenie, Praktycyzm oraz Przejrzystość. W 2017 roku firma po raz trzeci została wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi.

Generali AGRO

Generali AGRO

+48 61 85 84 800
+48 61 85 84 808
ul. Senatorska 18, 00-082 Warszawa

Generali AGRO powstało w następstwie połączenia spółek Concordia Polska T.U. S.A. i Generali T.U. S.A. Jako uprawy możemy ubezpieczyć zboże, rzepak, kukurydzę, buraki cukrowe, ziemniaki, rośliny strączkowe, warzywa, owoce i inne rośliny od ujemnych skutków przezimowania, przymrozków wiosennych, gradu i innych zjawisk atmosferycznych. Do ubezpieczenia 65% wartość składki dopłaca państwo. Korzystając z produktów AGRO Generali możemy zabezpieczyć przed uszkodzeniami lub zniszczeniami sprzętu rolniczego. Istnieje możliwość ubezpieczenia floty (od 5 pojazdów w gospodarstwie domowym). Poza tym, znajdziemy w ofercie standardowe ubezpieczenie rolne dla właścicieli gospodarstw rolnych dotyczące budynków i odpowiedzialności cywilnej rolnika.

Zakresem ochrony mogą zostać objęte konie już od 7 dnia życia. Ubezpieczyciel jest w stanie dla właścicieli kurników zaproponować nawet możliwość ubezpieczenia zwierząt na wypadek ptasiej grypy. Okres karencji wynosi 30 dni, natomiast dodatkowe klauzule zawierają ochronę na wypadek salmonelli, czy histomonozy. W przypadku prowadzenia gospodarstwa wiejskiego, możemy ubezpieczyć drób, bydło, czy świnie na wypadek zdarzeń losowych. Do tego ubezpieczenia 65% dopłaca państwo. Generali AGRO dodatkowo oferuje ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznych (nawet tych zlokalizowanych na gruncie), a także ubezpieczenie dla AGROFIRM, gdzie ochronie podlega mienie związane z hodowlą drobiu.

Dostępne w ofercie:

 • Ubezpieczenie upraw rolnych
 • Ubezpieczenie maszyn rolniczych i agro flot
 • Ubezpieczenie OC rolnika i budynków
 • Ubezpieczenie koni, produkcji zwierzęcej oraz zwierząt gospodarskich
 • Ubezpieczenie instalacji odnawialnych źródeł energii
 • Ubezpieczenie dla przedsiębiorstw sektora rolnego