Masz pytania? Zadzwoń do nas

22 201 9001

Agenci dostępni w godzinach 8.00 - 18.00 (pon. - pt.)

lub zamów rozmowę

Porównywarka ubezpieczeń

Ubezpieczenie nieruchomości

porównywarka ubezpieczeń nieruchomości
 • Ubezpieczenie murów od 50 zł
 • Zniżka nawet do -60%
 • Kradzież, zalanie, pożar, powódz, assistance

Porównaj oferty

Ubezpieczenie
w podróży

Ubezpieczenie w podróży - porównywarka ubezpieczeń
 • Polisa już od 10 zł
 • Zniżka za wiek do -30%
 • Koszty leczenia, NNW, bagaż podróżny, assistance i OC

Porównaj oferty

Ubezpieczenie OC/OC + AC

najtańsze oc
 • OC już od 390 zł
 • Zniżki do -70%
 • Zniżki za wiek do -40%
   

Porównaj oferty

Porównanie ubezpieczeń

sposób na tanią ochronę ubezpieczeniową

Coraz większe grono Polaków ma świadomość, jak ważną rolę odgrywają ubezpieczenia. Chociaż wykupienie polisy nie zapobiegnie nieprzewidzianym zdarzeniom losowym, pozwala uniknąć poważnych finansowych konsekwencji będących skutkiem nieoczekiwanej sytuacji.

Rynek ubezpieczeń to bardzo szeroka oferta polis. Wśród nich dostępne są ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC), ubezpieczenie mieszkania / domu (w razie kradzieży, aktów wandalizmu, zalania, pożaru, itp.), ubezpieczenie zdrowotne (z dostępem do lekarzy specjalistów), ubezpieczenie turystyczne (np. dla narciarzy), ubezpieczenie podróżne. Z jednej strony oznacza to możliwość dopasowania polisy pod kątem swoich potrzeb i oczekiwań, ale z drugiej – może powodować trudność w wyborze optymalnej ochrony ubezpieczeniowej.

Ponadto dochodzi jeszcze kwestia ceny. Chociaż nie wszystkie ubezpieczenia są tanie, istnieją sposoby pozwalające na zredukowanie kosztów. Najlepsze rozwiązanie to porównanie i przeanalizowanie dostępnych ofert firm ubezpieczeniowych, uwzględniając przede wszystkim zakres ochrony ubezpieczeniowej.

Porównywarka ubezpieczeń

atrakcyjne polisy w jednym miejscu

Jeszcze do niedawna koniecznością był bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm ubezpieczeniowych lub skorzystanie z agenta ubezpieczeniowego. Obecnie porównywarka ubezpieczeń ułatwia dostęp do najlepszych ofert. Wszystkie najlepsze propozycje dostępne są w jednym miejscu – możesz je poznać bez konieczności wychodzenia z domu.

Tylko kilka kliknięć wystarczy, by otrzymać informację o wysokości składki w przypadku konkretnej polisy i porównać ją z alternatywnymi opcjami. Dzięki temu porównanie atrakcyjności ofert jest znacznie szybsze i łatwiejsze.

Porównanie ubezpieczeń

dlaczego warto?

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej ochronie przed nieoczekiwanymi zdarzeniami losowymi, oferta towarzystw ubezpieczeniowych skierowana jest właśnie do Ciebie. Pamiętaj jednak, że poszczególne propozycje, choć bardzo zbliżone do siebie, różnią się niuansami. Dlatego warto zdecydować się na porównanie ubezpieczeń, by dotrzeć do oferty optymalnie dobranej do Twoich wymagań.

Porównywarka ubezpieczeń to świetne narzędzie, dzięki któremu:

 • możesz wykupić polisę komunikacyjną, podróżną, mieszkaniową, turystyczną, zdrowotną i wiele innych
 • zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych
 • możesz wybrać polisę dostosowaną do Twoich potrzeb
 • oszczędzasz czas – nie musisz kontaktować się z przedstawicielami towarzystw ubezpieczeniowych
 • wybierasz polisy spośród ofert renomowanych i zaufanych ubezpieczycieli

Już teraz skorzystaj z serwisu Wygodnie.pl – porównanie ubezpieczeń jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie.

Porównywarka ubezpieczeń

atrakcyjne polisy online

Chcesz wykupić ubezpieczenie mieszkania? Interesuje Cię obowiązkowa polisa komunikacyjna? A może zależy Ci na dobrej ofercie ubezpieczenia turystycznego? Znajdujesz się we właściwym miejscu – Wygodnie.pl to serwis, w którym działa porównywarka ubezpieczeń OC, mieszkaniowych, turystycznych, rowerowych, na życie i wielu innych.

Porównywarka OC – wybierz najtańszą polisę

Porównywarka ubezpieczeń OC to pomocne narzędzie, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i pieniądze. W jednym miejscu zebraliśmy oferty znanych i cenionych towarzystw ubezpieczeniowych – dla Twojej wygody. Porównywarka OC – na podstawie wypełnionego formularza – zestawia dostępne propozycje. Ty wybierasz ofertę najbardziej zbliżoną do potrzeb oraz oczekiwań.

Nie tylko ubezpieczenie OC...

Nasza oferta wcale nie ogranicza się wyłącznie do polisy komunikacyjnej. Jeśli chodzi o ubezpieczenie mieszkania, porównywarka również przychodzi z pomocą. Poświęć zaledwie kilka chwil, aby uzyskać informacje o wysokości składki.

Ubezpieczenie mieszkania – porównywarka

Porównywarka ubezpieczenia mieszkania to również korzystne narzędzie, które pozwoli dopasować polisę do Twoich potrzeb. Odpowiedz na kilka znaczących pytań – dzięki temu otrzymasz ofertę uwzględniającą optymalną sumę ubezpieczenia, zakres ochrony oraz wysokość składki.

Porównywarki ubezpieczeń

dlaczego warto z nich korzystać?

Wygodnie.pl to miejsce stworzone po to, by ułatwić każdej osobie zainteresowanej wykupieniem ubezpieczenia znalezienie skrojonej na miarę potrzeb, najkorzystniejszej cenowo polisy. Niezależnie czy interesuje Cię ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie domu i mieszkania, ubezpieczenie zdrowotne, czy inne – nasze porównywarki ubezpieczeń pozwolą Ci podjąć najlepszą decyzję i znaleźć najlepszą ofertę. Dzięki nim łatwo porównasz ofertę poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych. Gdy już wybierzesz idealne ubezpieczenie dla siebie, krok po kroku pomożemy Ci je wykupić – bez wychodzenia z domu, ekspresowo i wygodnie. Tanie ubezpieczenie? Z nami to możliwe! Stawiamy na najwyższą jakość obsługi. Sprawdź nasze porównywarki ubezpieczeń i dołącz do setek zadowolonych klientów!

Porównywarka OC i AC

Jednym z naszych najpopularniejszych narzędzi jest porównywarka OC i AC dedykowana posiadaczom samochodów. Właściciel każdego auta zarejestrowanego w Polsce musi co roku wykupić ubezpieczenie OC. Jest to regulowane Ustawą z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych. Zakres ubezpieczenia OC zawsze jest taki sam (reguluje go wspomniana ustawa), ale ceny polis u różnych ubezpieczycieli mogą znacząco się różnić. Aby wybrać najtańsze ubezpieczenie OC, najlepiej porównać wszystkie dostępne oferty. W tym celu warto skorzystać z naszej porównywarki. Wystarczy, że podasz informacje, które mają wpływ na cenę polisy, w tym najważniejsze dane ubezpieczanego auta, a my zaprezentujemy najciekawsze oferty, tak by ułatwić Ci dokonanie właściwego wyboru. Możesz wybrać OC w komplecie z autocasco (AC) – wówczas cena może okazać się jeszcze bardziej korzystna. Nasz kalkulator OC i AC pomoże Ci wyliczyć dokładną wysokość składki. Jeśli natomiast posiadasz zabytkowy samochód, z pewnością zainteresuje Cię porównanie ubezpieczeń na samochód zabytkowy. Nie zapominamy również o właścicielach motocykli, którym dedykowana jest porównywarka ubezpieczeń motocyklowych.

Porównywarka ubezpieczeń na życie

Do najczęściej wybieranych rodzajów ubezpieczeń należą ubezpieczenia na życie. Często sięgają po nie osoby, które chcą zapewnić bezpieczeństwo finansowe swoim bliskim. Tzw. „życiówki” mogą mieć bardzo szeroki zakres ochrony, dzięki czemu każdy może dowolnie dopasować je do własnych potrzeb. Wybór ubezpieczenia na życie powinien być zawsze przemyślany. Warto przeanalizować wszystkie warianty, a także dokładnie sprawdzić, co mają do zaoferowania poszczególne towarzystwa ubezpieczeniowe. Takie podejście pozwala wybrać najlepszą ofertę. Ubezpieczenie na życie możesz znaleźć również przez Wygodnie.pl. Zachęcamy do skorzystania z naszych porad oraz praktycznego kalkulatora ubezpieczeń na życie. Pomożemy Ci wybrać taki wariant, który zapewni bezpieczeństwo zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim.

Porównanie ubezpieczeń zdrowotnych

W Wygodnie.pl nie zapominamy o ubezpieczeniach zdrowotnych. Ten rodzaj ubezpieczeń to wybór dla tych, którzy cenią sobie zdrowie, chcą o nie dbać i którym zależy na stałym dostępie do profesjonalnej opieki medycznej. Niestety obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne nie gwarantuje bezproblemowego dostępu do świadczeń, co sprawia, że wiele osób decyduje się na dodatkową ochronę. Ubezpieczenia zdrowotne to płatne dopełnienie obowiązkowego ubezpieczenia Narodowego Funduszu Zdrowia. W zależności od rodzaju polisy, ubezpieczenie zdrowotne może zapewnić nam dostęp do lekarzy specjalistów, diagnostyki itp. – najczęściej bez kolejek, będących zmorą pacjentów korzystających z publicznej opieki medycznej. Pomożemy Ci wybrać najlepsze ubezpieczenie zdrowotne. Ubezpieczenie indywidualne, a może ubezpieczenie rodzinne? Sprawdź podstronę dedykowaną ubezpieczeniom zdrowotnym i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc. Nie czekaj - ubezpiecz się tanio, szybko i wygodnie, korzystając z rozwiązań Wygodnie.pl!