Kalkulator ubezpieczenia domu

Ubezpieczenie domu - kalkulator na Wygodnie.pl

Ubezpieczenie domu


Odpowiedz na pytania, pozwoli nam to najlepiej dopasować ofertę do Twoich potrzeb

Ubezpieczenie od ognia i zdarzeń losowych


Wartość odtworzeniowa domu
Wartość wyposażenia
Początek ubezpieczenia
Okres ubezpieczenia

Informacje o budynku


Kod pocztowy
Miasto
Przybliżony rok budowy/remontu budynku
Powierzchnia użytkowa
Czy budynek ma konstrukcję palną?
Pokrycie dachu
Rodzaj budynku
Tytuł prawny domu
Budynek bez odbioru technicznego
Budynek przeznaczony na wynajem
Budynek wchodzi w skład gospodarstwa rolnego
Czy jest to dom letniskowy?
Dom stale zamieszkany
Czy dom jest w trakcie budowy, remontu, przebudowy?
Czy w domu prowadzona jest działalność gospodarcza?

Rozszerzenie ubezpieczenia


Kradzież z włamaniem
Ubezpieczenie dodatkowych obiektów
Zbicie szyb i elementów szklanych
OC w życiu prywatnym
Zalanie
Wandalizm
Przepięcie
Assistance
Powódź

Zainstalowane zabezpieczenia przeciwpożarowe


Przeciwpożarowa instalacja sygnalizacyjno-alarmowa
Stałe urządzenia gaśnicze

Informacje dotyczące szkodowości:


Od ilu lat ubezpieczasz dom
Czy na terenie działki, na której stoi budynek mieszkalny, w ciągu ostatnich 20 lat wystąpiła powódź?

Dodatkowe


Kod specjalny
Pokaż oferty

Wykup ubezpieczenie domu – kalkulator pomoże znaleźć atrakcyjną ofertę

Dla wielu osób ubezpieczenie domu to zbędny wydatek. Tymczasem wysokość poniesionych strat w razie nieoczekiwanych zdarzeń losowych sprawia, że luksusem jest móc pozwolić sobie na nieposiadanie polisy dla nieruchomości.

ubezpieczenie domu

Na szczęście Polacy mają coraz większą świadomość, jak dotkliwe w skutkach mogą być nieprzewidziane zdarzenia losowe. Biorąc pod uwagę fakt, że wiele osób na budowę domu i jego wyposażenia przeznacza nierzadko oszczędności całego życia, decyduje się na wykupienie ubezpieczenia domu od najczęstszych ryzyk. Dzięki temu – w razie wystąpienia szkody – mogą liczyć na odszkodowanie pozwalające pokryć straty finansowe związane z zaistniałym zdarzeniem.

Jak działa kalkulator ubezpieczenia domu?

Kalkulator ubezpieczenia domu to praktyczne narzędzie internetowe, dzięki któremu możesz poznać szacowaną wysokość składki. Działający w oparciu o specjalny algorytm jest w stanie wyliczyć konkretną kwotę na podstawie określonych zmiennych.

Wystarczy, że wpiszesz m.in. takie dane jak:

 • miejsce zamieszkania
 • przeznaczenie ubezpieczenia (np. dla siebie, pod kredyt)
 • wartość nieruchomości
 • wartość odtworzeniowa domu
 • zainstalowane zabezpieczenia przeciwpożarowe.
 • przeznaczenie ubezpieczenia (np. dla siebie, pod kredyt)Istotną rolę odgrywa także zakres ochrony ubezpieczeniowej. Możesz zdecydować, czy kalkulator ubezpieczenia domu ma uwzględnić np.:
 • kradzież z włamaniem
 • zbicie szyby i elementów szklanych
 • ogień i działanie żywiołów
 • szkody przepięciowe
 • assistance
 • zalanie własnego mieszkania
 • dewastacje i wandalizm.

Ponadto ubezpieczający może rozszerzyć zakres ubezpieczenia domu o OC w życiu prywatnym (tj. polisę, w ramach której wypłacane jest odszkodowanie za szkody wyrządzone osobom trzecim).

Ubezpieczenie domu – kalkulator oszacuje wysokość składki

Zastanawiasz się, ile kosztuje ubezpieczenie domu? Kalkulator internetowy pozwoli oszacować wysokość składki. Narzędzie uwzględni przy tym Twoje oczekiwania i potrzeby na podstawie wypełnionego formularza. Ponadto weźmie pod uwagę posiadane zniżki, itp. Dlatego ważne jest, by uzupełnić dane jak najbardziej precyzyjnie i zgodnie z prawdą – dzięki temu zaproponowana szacunkowa kwota będzie adekwatna do zakresu ochrony ubezpieczeniowej.

Jeśli interesuje Cię atrakcyjne ubezpieczenie domu, kalkulator dostępny w serwisie Wygodnie.pl to narzędzie stworzone z myślą o Tobie. Pozwala na szybkie i precyzyjne zestawienie najlepszych ofert ubezpieczeń domów proponowanych przez renomowane i cenione towarzystwa ubezpieczeniowe.

Ubezpieczenie domu – online

Chociaż wielu zdarzeń losowych trudno jest przewidzieć, można uchronić się przed ich finansowymi skutkami. Z pomocą przychodzi ubezpieczenie domu – online możesz je wykupić nawet teraz. Odpowiednio dobrana polisa pozwoli zabezpieczyć Twoje mienie przed nieprzewidzianymi sytuacjami.

Ubezpieczenie domu – cena

Zastanawiasz się, ile kosztuje ubezpieczenie domu? Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wiele zależy od towarzystwa ubezpieczeniowego. Cena zależy m.in. od sumy ubezpieczenia, zakresu ochrony oraz indywidualnego ryzyka. Przykładowo, jeśli chcesz wykupić ubezpieczenie domu PZU, kalkulator ubezpieczyciela oszacuje wysokość składki dla Twojej nieruchomości.

Interesuje Cię ubezpieczenie domu? Porównanie ofert to najlepsze rozwiązanie. Określając swoje oczekiwania, możesz poznać orientacyjną cenę dedykowanej polisy – to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu. Skorzystaj z poniższego formularza, aby poznać koszty. Następnie możesz wykupić ubezpieczenie domu online – bez bezpośredniego kontaktu z ubezpieczycielem.