WEFOX - wypowiedzenie OC

WEFOX - wypowiedzenie OC

W jaki sposób złożyć wypowiedzenie OC WEFOX? Gdzie wysłać informacje? Kiedy można to zrobić i kto obsługuje wybrany zakład ubezpieczeń w Polsce?

WEFOX - ubezpieczenia dostępne za pośrednictwem UNEXT

Ubezpieczenia z księstwa Lichtensteinu znajdziemy w pięciu krajach Europy (w tym Polsce). Coraz więcej Polaków decyduje się na zakup ubezpieczenia OC/AC od WEFOX, o czym świadczy wysoka jakość produktów i usług, które na rzecz zakładu ubezpieczeń wykonuje UNEXT (jedyny wyłączny przedstawiciel Ubezpieczyciela w Polsce). 

Poza standardowym ubezpieczeniem OC, WEFOX insurance AG oferuje ubezpieczenie Auto Casco, Smarter Casco (szkody spowodowane żywiołami, kradzieżą, zniszczeniem pojazdu), NNW, Zieloną Kartę, ubezpieczenie Assistance w podróży (4 warianty ochrony), a także Program Pomocy. Korzystając z niego Klienci mogą liczyć na zniżki na części, płyny, materiały eksploatacyjne, organizację przeglądów i napraw, czy wymiany opon w zakładach partnerskich UNEXT.

Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia OC - sprawy WEFOX do UNEXT

Gdy z jakichkolwiek przyczyn chcielibyśmy wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC, możemy to zrobić za pośrednictwem elektronicznych formularzy na stronie UNEXT. Wpisujemy imię i nazwisko, telefon komórkowy, adres e-mail, wybieramy odpowiedni typ zgłoszenia (zamknięcie polisy, zgłoszenie zbycia pojazdu), dodajemy krótki opis i dokument wypowiedzenia własnoręcznie podpisany, czy ten potwierdzający fakt zbycia auta, klikamy wyślij do UNEXT, przedstawiciela WEFOX Insurance AG.

Za pośrednictwem tego formularza możemy również prosić o cesję, przygotowanie oferty, czy zgłosić reklamację – jeden formularz do wszelkiego kontaktu. Jeżeli chcielibyśmy wysłać dokument pocztą tradycyjną z wypowiedzeniem WEFOX ubezpieczenia OC, wysyłamy je do:

UNEXT Sp. z o.o.
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2A
05-090 Raszyn

Do dyspozycji Klientów jest również infolinia: 22 123 55 55. Oferta ubezpieczenia OC WEFOX jest dostępna zarówno w Internecie, jak i u agentów ubezpieczeniowych w Polsce. W przypadku umów zawartych na odległość, za pośrednictwem Internetu Klienci zyskują dodatkowe 30 dni na odstąpienie od takiej umowy. W innych przypadkach, wypowiedzenie umowy OC jest możliwe w przypadku końca okresu ochrony, wyrejestrowania lub demontażu auta, w przypadku posiadania podwójnego ubezpieczenia OC.

Ubezpieczenie OC - warto porównywać oferty

Wystarczy kilka minut, aby porównać ceny ubezpieczenia OC samodzielnie z kilku towarzystw ubezpieczeniowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki ubezpieczeń Wygodnie.pl. Nasi Agenci są w stanie dla Państwa przygotować również indywidualną ofertę ubezpieczenia, czy pomóc przejść sprawnie przez proces kalkulacji polisy.

Krystian Rolka
Krystian Rolka

W branży ubezpieczeń od 2018 roku. Pracuje w dziale marketingu, gdzie zajmuje się m. in. contentem i marketingem internetowym. Prywatnie fanatyk dobrego kina i scenariuszy filmowych.

Może zainteresuje Cię również