WEFOX - wypowiedzenie OC

WEFOX - wypowiedzenie OC

WEFOX - ubezpieczenia dostępne za pośrednictwem UNEXT

WEFOX jest ubezpieczycielem z licencją księstwa Lichtensteinu. Prowadzą sprzedaż produktów w ośmiu krajach Europy (w tym Polsce). Coraz więcej Polaków decyduje się na zakup ubezpieczenia OC/AC od WEFOX, o czym świadczy wysoka jakość produktów i usług, które na rzecz zakładu ubezpieczeń wykonuje UNEXT (jedyny wyłączny przedstawiciel Ubezpieczyciela w Polsce). 

WEFOX insurance AG oferuje ubezpieczenie OC, Auto Casco, Smarter Casco (szkody spowodowane żywiołami, kradzieżą, zniszczeniem pojazdu), NNW, Zieloną Kartę, ubezpieczenie Assistance w podróży a także Program Pomocy. Korzystając z niego Klienci mogą liczyć na zniżki na części, płyny, materiały eksploatacyjne, organizację przeglądów i napraw, czy wymiany opon w zakładach partnerskich UNEXT.

Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia OC 

Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia OC można zgłosić za pośrednictwem elektronicznych formularzy na stronie UNEXT. Należy wpisać imię i nazwisko, telefon komórkowy, adres e-mail, dodajemy krótki opis i dokument wypowiedzenia własnoręcznie podpisany, czy ten potwierdzający fakt zbycia auta, klikamy wyślij do UNEXT, przedstawiciela WEFOX Insurance AG.

Za pośrednictwem formularzy dostępnych na stronie możemy również zawnioskować o zmianę danych pojazdu/ubezpieczonego czy zgłosić reklamację. Jeżeli chcielibyśmy wysłać dokument pocztą tradycyjną z wypowiedzeniem WEFOX ubezpieczenia OC, wysyłamy je do:

UNEXT Sp. z o.o.

ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2A

05-090 Raszyn

Do dyspozycji Klientów jest również infolinia: 22 123 55 55. Oferta ubezpieczenia OC WEFOX jest dostępna zarówno w Internecie, jak i u agentów ubezpieczeniowych w Polsce. W przypadku umów zawartych na odległość, za pośrednictwem Internetu Klienci zyskują dodatkowe 30 dni na odstąpienie od takiej umowy. W innych przypadkach, wypowiedzenie umowy OC jest możliwe w przypadku końca okresu ochrony, wyrejestrowania lub demontażu auta, w przypadku posiadania podwójnego ubezpieczenia OC.

Ubezpieczenie OC - warto porównywać oferty

Wystarczy kilka minut, aby porównać ceny ubezpieczenia OC samodzielnie z kilku towarzystw ubezpieczeniowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki ubezpieczeń Wygodnie.pl. 

 

Może zainteresuje Cię również