Program Poleceń Zakupu – czyli jak zarabiać bez wychodzenia z domu

Program Poleceń Zakupu – czyli jak zarabiać bez wychodzenia z domu

Czym jest internetowa platforma z ofertą ubezpieczeń? 

Platforma z ofertą ubezpieczeń - jaką jest Wygodnie.pl - jest narzędziem, które pozwala na zakup ubezpieczenia w kilka minut. Znajdziesz tutaj oferty ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkaniowych oraz turystycznych wielu towarzystw ubezpieczeniowych . Po uzupełnieniu formularza system pokaże Ci, jakie oferty są dostępne w poszczególnych towarzystwach.  Po zapoznaniu się z dostępnymi ofertami dzieli Cię już tylko kilka kliknięć, żeby sfinalizować zakup ubezpieczenia. To wszystko możesz zrobić w dowolnym momencie z dowolnego miejsca w jakim się znajdujesz. Jedyne czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do internetu.

Co to są indywidualne linki polecające? 

Indywidualny link polecający jest unikalnym adresem strony Wygodnie.pl, który może zostać przypisany właśnie do Ciebie. Będąc w posiadaniu takiego linku możesz zarabiać. To wszystko jest bardzo proste. Indywidualny link możesz przekazać dowolnej osobie w dowolnej formie, tj.: rodzinie, znajomym, poprzez media społecznościowe, sms, pocztę elektroniczną. Tylko od Ciebie zależy jak to zrobisz. Osoba korzystająca z Twojego linku zawiera dowolną umowę ubezpieczenia. Za każdą skutecznie zawartą umowę ubezpieczenia wypłacimy Ci bonus w wysokości 7% wartości polisy. 

Jak przystąpić do Programu Poleceń Zakupu #PPZ?

W Programie Poleceń Zakupu chcemy Cię zachęcić do polecania zakupu ubezpieczeń na naszej  platformie https://wygodnie.pl/ z wykorzystaniem indywidualnego linku. Chęć przystąpienia do Programu Poleceń Zakupu deklarujesz w wiadomości e-mail, którą wysyłasz na adres współpraca@wygodnie.pl lub poprzez wypełnienie elektronicznego formularza na naszej stronie. Rejestracja do PPZ jest czynnością jednorazową. Oznacza to, że w czasie obowiązywania Programu Poleceń Zakupu możesz wielokrotnie polecać zakup z wykorzystaniem tego samego indywidualnego linku. Rejestrację w Programie PPZ potwierdzamy poprzez podpisanie Porozumienia o Współpracy.

 

Teraz już wiesz wszystko i śmiało możesz przystąpić do udziału w Programie Poleceń Zakupu i zarabiać dodatkowe środki.

Może zainteresuje Cię również