Signal Iduna – jak zgłosić szkodę?

Signal Iduna – jak zgłosić szkodę?

Jak zgłosić szkodę w Signal Iduna? Co zrobić, gdy nie ma odpowiedniego formularza na stronie? Przydatne numery kontaktowe do Signal Iduna. 

 

Zgłoszenie szkody - formularze online


Zgłoszenie wystąpienia szkody, jak wszyscy doskonale wiemy, nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Często towarzyszą temu negatywne emocje. Ubezpieczyciele coraz częściej wychodzą naprzeciw swoim klientom umożliwiając zgłoszenie szkody poprzez formularz online dostępny na stronie internetowej ubezpieczyciela. Dzięki takim rozwiązaniom można zgłosić szkodę w zaciszu swojego domu, unikając zbędnych formalności.

Takie rozwiązanie udostępniła również Signal Iduna, której ubezpieczenia turystyczne można zakupić na Wygodnie.pl. W portalu eSzkody dostępne są formularze, które ułatwią zgłoszenie roszczenia i ubieganie się o refundację kosztów leczenia w ramach różnych rodzajów ubezpieczeń dostępnych w ofercie Ubezpieczyciela.

Online można zgłosić roszczenie obejmujące:

  •       ubezpieczenie turystyczne
  •       ubezpieczenie zdrowotne
  •       ubezpieczenie na życie
  •       ubezpieczenie NNW
  •       ubezpieczenie zegarków
  •       ubezpieczenia biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe

 

Signal Iduna – jak zgłosić szkodę

Wystarczy wejść na stronę ubezpieczyciela i wybrać  typ formularza online dotyczący ubezpieczenia, które posiadasz i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami.

Jeżeli na liście dostępnych formularzy, nie odnajdujesz właściwego formularza możesz również napisać na adres info.likwidacja@signal-iduna.pl. Do wiadomości należy dołączyć uzupełniony formularz zgłoszenia szkody (scan/zdjęcie) dostępny na stronie .

W przypadku nagłego zachorowania możliwy jest również kontakt telefoniczny oraz mailowy. Pamiętaj, żeby w takim przypadku przed udaniem się do lekarza we własnym zakresie, w pierwszej kolejności skontaktować się z Ubezpieczycielem.

Tel.: 0048 (0) 22 864 55 26 – Centrala Alarmowa

E-mail: CentralaAlarmowa@signal-iduna.pl

Infolinia.: +48 22 505 65 06

Komentarze

Może zainteresuje Cię również