Ubezpieczenia firmowe

Zadbaj o przedsiębiorstwo, wykupując ubezpieczenia firmowe

Prowadzenie firmy wiąże się z dużą odpowiedzialnością, m.in. za zatrudnionych w przedsiębiorstwie pracowników. Aby uniknąć finansowych konsekwencji, warto wykupić ubezpieczenia firmowe. Szeroka ochrona ubezpieczeniowa pozwoli wybrać polisę dostosowaną do specyfiki prowadzonej działalności.

ubezpieczenie firmowe

Ubezpieczenia firmowe – rodzaje

Ubezpieczenia firmowe swoim zakresem obejmują zarówno nieruchomość należącą do przedsiębiorstwa, jak i osoby zatrudnione.

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości pozwala objąć ochroną obiekty będące własnością firmy od wszystkich ryzyk. Warto przy tym mieć świadomość, że polisę można dostosować do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie firmy to bardzo szeroki zakres ochrony uwzględniający zarówno polisę OC, ubezpieczenie pracowników przedsiębiorstwa, jak i usługi assistance.

Ubezpieczenie OC to polisa, dzięki której ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie w razie szkód wyrządzonych osobom trzecim z tytułu prowadzenia działalności i posiadania mienia. Obejmuje szkody wyrządzone pracownikom (OC pracodawcy), wyrządzone przez podwykonawcę (OC podwykonawcy), itp.

Ubezpieczenie pracowników firm to polisa uwzględniająca następstwa nieszczęśliwych wypadków, oraz szeroki wybór ubezpieczeń na życie.

Usługi assistance uwzględniają m.in. pomoc medyczną w razie nieszczęśliwego wypadku, pomoc specjalistów (np. informatyków, hydraulików), usługi concierge, itp.

Ubezpiecz firmę i nie przepłacaj

Wybierając odpowiednio dobrane ubezpieczenie firmowe, możesz uniknąć finansowych konsekwencji nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Ubezpieczyciel, w ramach podpisanej umowy, wypłaci odszkodowanie, dzięki czemu – jako właściciel przedsiębiorstwa – nie będziesz musiał ponosić kosztów z firmowych środków.

Jeśli chcesz wykupić ubezpieczenie dedykowane przedsiębiorstwu:

  • określ potrzeby i oczekiwania
  • porównaj dostępne oferty.

Skorzystaj z porównywarki dostępnej na Wygodnie.pl – dzięki temu dopasujesz polisę do specyfiki branży i nie przepłacisz.