TU Europa - opinie, koszty, warunki

TU Europa to ubezpieczyciel z ponad dwudziestoletnim dorobkiem, obecnie jeden z liderów na rynku, którego ochrona ubezpieczeniowa obejmuje już ponad milion Polaków.

TU Europa specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń we współpracy z bankami. Będąc ekspertem w tej dziedzinie, oferuje produkty z segmentu bancassurance, dołączane do kredytów hipotecznych, konsumpcyjnych, kart kredytowych i lokat bankowych.

TU Europa – ubezpieczenia online

TU Europa oferuje szeroki pakiet ubezpieczeń online, w tym m.in. nowatorski system ubezpieczenia wyświetlacza telefonu Screenity, dostępnego już po pobraniu darmowej aplikacji. Oferta online obejmuje także pakiety turystyczne oraz mieszkaniowe.

Rodzaje ubezpieczeń w TU Europa

TU Europa oferuje ubezpieczenia:

  • dla klientów indywidualnych: turystyczne (Travel World, koszty rezygnacji, Sport&Fun, NNW Sport), do kredytów hipotecznych i detalicznych, do kart bankowych, rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, lokat bankowych, zdrowotne oraz nieruchomości (Spokojny Dom);
  • dla firm: dla małych i średnich przedsiębiorców, do rachunków bieżących, do leasingu;
  • dla biur podróży.

Ile kosztuje ubezpieczenie w TU Europa?

By sprawdzić koszt ubezpieczenia w TU Europa, wystarczy skorzystać z intuicyjnego kalkulatora ubezpieczeń online, dostępnego na stronie Wygodnie.pl. Wybierając się w podróż, warto zawczasu zorientować się w kosztach, z jakimi będzie wiązało się kupno ubezpieczenia turystycznego. W tym celu należy podać kilka ogólnych informacji dotyczących wyjazdu, np. docelowe miejsce podróży, czas pobytu za granicą, krótką charakterystykę miejsca oraz podstawowe informacje o podróżującym, tj. wiek i płeć. Proces obliczania ubezpieczenia TU Europa w kalkulatorze zakończy się prezentacją oferty oraz odnośnikiem do Ogólnych Warunków Ubezpieczenia w TU Europa.

OWU w TU Europa znajdziemy komplet informacji o charakterze ubezpieczenia, w tym przedmiot i zakres ochrony, wyłączenia odpowiedzialności oraz opis postępowania w celu otrzymania świadczenia.

Opinie o TU Europa

Dopasowanie do potrzeb wymagających klientów, potencjał innowacji produktowych oraz wprowadzenie zaawansowanej platformy e-learningowej mają swój wyraz w licznych nagrodach TU Europa. Do ostatnich należą m.in.: Dobry Pracodawca, Nagroda Najwyższa Jakość Quality International 2016 dla „Wymarzonych Perspektyw", Odznaka „Za zasługi dla ubezpieczeń" PIU, „Ordery Finansowe" miesięcznika ekonomicznego Home&Market – Ubezpieczenie od utraty zysku dla leasingu, TU na Życie Europa na podium rankingu Instytucja Roku 2016, „Najlepsze Ubezpieczenia Grupowe" Gazety Finansowej – Ubezpieczenie od utraty zysku dla leasingu.