UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

+48 801 597 597
+48 42 66 66 500
ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa

AXA - opinie, koszty, warunki

AXA jest globalnym liderem m.in. na rynku ubezpieczeń chorobowych, na życie, majątkowych i komunikacyjnych. AXA prowadzi także doradztwo inwestycyjne – w niemal wszystkich krajach na świecie. Na rynku polskim AXA jest obecna od 2006 roku, oferując rozbudowany pakiet ubezpieczeń dla klientów indywidualnych, grupowych oraz korporacyjnych

AXA - portfolio ubezpieczeń

Ubezpieczyciel oferuje szeroki pakiet popularnych ubezpieczeń dla osób prywatnych, dostosowując swoją ofertę do potrzeb wszystkich klientów. AXA zajmuje się m.in. ubezpieczeniami:

  • komunikacyjnymi (autocasco, assistance, OC);
  • zdrowia i życia (Plan Elastyczny, Plan Ochronny AXA, Ochrona z Plusem, Ochrona z Plusem – Pakiet Moje Dziecko, Ochrona z Plusem – Pakiet Pomoc na Raka, Ochrona z Plusem – Pakiet Medycyna bez granic – Best Doctors, Vitalité, NNW szkolne – Bezpieczny.pl);
  • turystycznymi (Ubezpieczenie Kontynenty Multitravel, Ubezpieczenie podróżne na terenie RP, Ubezpieczenie podróży zagranicznych, Ubezpieczenie do wiz na Białoruś);
  • majątkowymi mieszkania i domu (Ubezpieczenie murów i wyposażenia, Pomoc Medyczna 24, Ubezpieczenie ALL RISK).

Dodatkowo, Centrum Pomocy AXA Assistance dostępne jest 24 godziny na dobę przez cały rok, zapewniając nieprzerwaną ochronę Polakom w kraju i za granicą, a także obcokrajowcom przebywającym w Polsce. Na potrzeby dynamicznie rozwijającego się segmentu zdrowotnego stworzono także firmową sieć medyczną.

OWU w AXA

Ubezpieczyciel udostępnia na swojej witrynie internetowej dokumenty, z których dowiemy się jakie obowiązki i przywileje przysługują nam jako klientom wybierającym daną formę ubezpieczenia – czyli Ogólne Warunki Ubezpieczeń AXA – np. informacje o istotnych postanowieniach Ogólnych Warunków Ubezpieczeń Komunikacyjnych.

Obliczanie ubezpieczenia w AXA

AXA udostępnia pakiet ubezpieczeń online, dzięki którym w przystępny i szybki sposób możemy obliczyć koszt ubezpieczenia AXA oraz sprawdzić pełną ofertę ubezpieczyciela. Również na stronie Wygodnie.pl możemy w kilku prostych krokach dowiedzieć się, ile kosztuje ubezpieczenie w AXA. Wystarczy, że podamy kilka ogólnych informacji, dotyczących np. wyjazdu na narty, tj. destynacji, płci i wieku osoby podróżującej oraz charakteru wyjazdu (amatorskie lub wyczynowe uprawianie sportu). Wygodnie.pl oferuje także kalkulator ubezpieczeń turystycznych grupowych AXA, gdzie podajemy m.in. liczbę i wiek osób udających się na wycieczkę, czas podróży oraz pakiet dodatkowych ubezpieczeń.

Przeszukując oferty w ten sposób, zostaniemy przekierowani do konkretnej oferty ubezpieczeń AXA online. Wygodny kalkulator ubezpieczeń AXA to nie tylko wyszukiwarka ofert, ale także metoda na znalezienie najlepszej dla nas opcji składki AXA.

AXA – opinie klientów

AXA jest znanym na rynku ubezpieczycielem, któremu zaufało już ponad 3 miliony Polaków. Deklaracje spółki potwierdzają nagrody, m.in. ta z 2017 roku – AXA po raz dziewiąty została uznana najlepszą marką ubezpieczeniową świata pod względem rozpoznawalności i zaufania w rankingu Best Global Brands. Pozytywne opinie zdaje się potwierdzać także przyznany jej tytuł najbardziej świadomej ekologicznie marki na świecie Best Green Brand.