Aviva - opinie, koszty, warunki

Aviva to to jeden z liderów na globalnym rynku finansowym, działający m.in. w 16 krajach Europy. Specjalizuje się w ubezpieczeniach ogólnych, na życie, inwestycjach długoterminowych oraz funduszach emerytalnych. Spółka działa w Polsce od 1992 roku jako część międzynarodowej grupy Aviva, oferując m.in. ubezpieczenia online, w tym np. ubezpieczenie na życie Smart Life. Na polskim rynku grupie Aviva zaufało już ponad 3,5 miliona klientów.

Ile kosztuje ubezpieczenie w Avivie?

Aby poznać koszt ubezpieczenia w Avivie, wystarczy skontaktować się telefonicznie z agentem Wygodnie.pl (+22 201 90 01) lub napisać e-maila z prośbą o wybór i przedstawienie oferty (info@wygodnie.pl). Nasi agenci posiadają pełną wiedzę na temat ofert każdego ubezpieczyciela i dzięki temu najlepiej dopasują dla nas polisę oraz bezpiecznie przeprowadzą przez proces zawarcia umowy z ubezpieczycielem. Dzięki dostępnemu im kalkulatorowi ubezpieczeń możemy także sprawdzić wysokość składki w Avivie

Aviva – rodzaje ubezpieczeń

Do oferty ubezpieczeniowej Avivy, dedykowanej klientom indywidualnym i przedsiębiorcom, należą:

  • Kompleksowa ochrona zdrowia i życia Nowa Perspektywa,
  • Ubezpieczenie mieszkania i domu,
  • Ubezpieczenie turystyczne,
  • Ubezpieczenie samochodu,
  • Ubezpieczenie dla firm (przedsiębiorcy mogą korzystać z ubezpieczeń gospodarczych oraz kompleksowej opieki dla małych i średnich firm),
  • Ubezpieczenie roweru.

OWU w Avivie

Pełen pakiet ubezpieczeń oraz ogólne warunki ubezpieczenia Aviva znajdziemy na stronie internetowej www.aviva.pl. Ubezpieczyciel zamieścił tam kompletne informacje nie tylko o ofercie ubezpieczeń Aviva, ale także warunkach, na jakich przyznawane jest ewentualne odszkodowanie. Warto wcześniej zapoznać się z OWU Avivy i sprawdzić nie tylko przywileje, jakie przysługują nam jako klientom, ale także wynikające z tego nasze obowiązki.

Aviva – opinie

Aviva jest marką znaną z szeroko zakrojonych działań społecznych oraz firmą przyjazną rodzinie - przykładem jest program Aviva dla Młodych Rodziców oraz konkurs grantowy „To dla mnie ważne” Fundacji Aviva. Towarzystwo jest wielokrotnym laureatem wyróżnień i nagród, do ostatnio przyznanych należą: Złoty Portfel (2017) za najlepszy wynik w kategorii funduszy inwestycyjnych obligacji w 2016 roku, Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa (II miejsce, 2016), Firma Przyjazna Klientowi (wyróżnienie, 2016). Na pozytywne opinie o Avivie wpływ ma także fakt, że firma jako pierwsza wprowadziła dodatkowe korzyści dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.