Kalkulator ubezpieczenia zdrowotnego

1. Informacje podstawowe

Typ polisy
Zakres Twojej ochrony medycznej:
Szczególnie zależy mi na:
Dodatkowe:

Wykorzystaj kalkulator ubezpieczenia zdrowotnego i nie przepłacaj

Chociaż posiadasz obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne w ramach NFZ, rzadko kiedy korzystasz z nieodpłatnych usług medycznych? Zwykle korzystasz z usług prywatnych, chcąc zapewnić sobie znacznie szybszy dostęp do lekarzy specjalistów – bez konieczności oczekiwania na wizytę długimi miesiącami? Ubezpieczenie zdrowotne to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu czas oczekiwania na wizytę wyraźnie się skróci.Ile kosztuje ubezpieczenie zdrowotne?

Nie istnieje jedna uniwersalna stawka za dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne oferowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Wysokość składki zależna jest od wielu czynników, choćby od wewnętrznej polityki cenowej konkretnego ubezpieczyciela.

Wśród parametrów kształtujących cenę polisy zdrowotnej wymienić można m.in.:

  • typ polisy, tj. indywidualna czy rodzinna
  • płeć ubezpieczonego
  • wiek ubezpieczonego
  • zakres ochrony medycznej, np. leczenie w przychodniach i centrach medycznych, leczenie szpitalne
  • oczekiwania co do polisy, np. wizyty domowe, prowadzenie ciąży.

Określając swoje oczekiwania i potrzeby, można wybrać dopasowane ubezpieczenie zdrowotne, które – im szersze i pełniejsze, tym droższe.

Jeśli chcesz poznać koszt polisy, wykorzystaj kalkulator ubezpieczenia zdrowotnego.

Kalkulator ubezpieczenia zdrowotnego pomoże wyliczyć składkę

Kalkulator ubezpieczenia zdrowotnego jest wygodnym i prostym narzędziem, dzięki któremu można wycenić polisę. Wypełniając formularz (zaznaczając konkretne odpowiedzi), można w kilka minut uzyskać informację zwrotną na temat dostępnych ubezpieczeń zdrowotnych spełniających kryteria. Informacja uwzględnia również wysokość składki, dzięki czemu z łatwością można porównać koszty polisy u konkretnych ubezpieczycieli.

Pamiętaj, że porównywanie polisy zdrowotnej wyłącznie pod kątem ceny nie ma większego sensu. Wybierając bowiem najtańszą ofertę, narażasz się na wykupienie polisy niepełnej i zupełnie niedostosowanej do potrzeb. Istotne jest zatem nie tylko uzyskanie informacji o cenach, ale przede wszystkim porównanie ubezpieczenia w kwestii zakresu polisy.

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora na Wygodnie.pl?

Nikt z nas nie lubi przepłacać – szczególnie, jeśli zawsze istnieje tańsza alternatywa ubezpieczenia zdrowotnego charakteryzująca się identycznym lub bardzo zbliżonym zakresem polisy. Dlatego skorzystaj z kalkulatora ubezpieczenia zdrowotnego na Wygodnie.pl i sprawdź wysokość oszczędności.

Nasz kalkulator pozwoli:

  • porównać oferty pochodzące od renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych
  • oszczędzić czas na poszukiwania najbardziej dopasowanej polisy
  • wybrać ubezpieczenie dostosowane pod kątem zakresu i ceny.

Już teraz sprawdź dostępne ubezpieczenia zdrowotne i wybierz ofertę, dzięki której zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych!