Ubezpieczenia zdrowotne

Opieka medyczna bez kolejek? Wykup odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne

Zdrowie jest dla Ciebie wartością nadrzędną? Jeśli tak, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że należy je chronić jak najskuteczniej i jak najlepiej. Problem w tym, że nie zawsze można liczyć na szybki dostęp do świadczeń gwarantowanych w ramach obowiązkowego ubezpieczenia. W takiej sytuacji rozważ polisę zdrowotną, dzięki której zyskasz dostęp do prywatnych świadczeń realizowanych na wysokim poziomie.

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne – zakres

Ubezpieczenie zdrowotne stanowi płatne dopełnienie ubezpieczenia obowiązkowego w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ). Wykupując polisę, można zapewnić sobie dostęp do lekarzy specjalistów oraz wielu badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Oznacza to, że w ramach dodatkowo płatnej polisy otrzymujesz dostęp do prywatnych usług medycznych – najczęściej bez konieczności oczekiwania w kolejkach.

Ubezpieczenie zdrowotne obowiązuje w sieciach prywatnych placówek dostępnych na terenie całej Polski. Dzięki temu z opieki medycznej możesz skorzystać zawsze, gdy potrzebujesz pomocy – gdziekolwiek aktualnie się znajdujesz.

Warto mieć świadomość, że zakres polisy można dowolnie rozszerzać – w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań.

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie zdrowotne?

Ubezpieczenie zdrowotne to usługa dostępna w ofercie większości towarzystw ubezpieczeniowych. Tak duży wybór jest z jednej strony sporym ułatwieniem – istnieje możliwość dostosowania polisy do swoich wymagań. Jednak z drugiej strony – utrudnia podjęcie ostatecznej decyzji. Aby bowiem wybrać korzystną polisę, trzeba poświęcić czas na porównanie oraz analizę konkretnych ofert.

Wybierając ubezpieczenie zdrowotne, odpowiedz sobie na następujące pytania:

  • czy często korzystasz z prywatnych wizyt u specjalistów
  • czy podstawowy zakres dodatkowego ubezpieczenia jest wystarczający
  • czy jesteś w stanie zapłacić za rozszerzenia do polisy, np. leczenie z zakresu chirurgii jednego dnia, rehabilitacji medycznej.

Decydując się na ofertę konkretnego ubezpieczyciela, należy pamiętać również o istniejących wyłączeniach. Firma ubezpieczeniowa może odmówić pokrycia kosztów zdarzeń, które powstały m.in. w związku z:

  • próbą popełnienia samobójstwa
  • istnieniem oficjalnie ogłoszonych epidemii
  • leczeniem i diagnostyką niepłodności
  • pozostawaniem ubezpieczonego pod wpływem alkoholu, środków odurzających, itp.
  • zmianą płci
  • leczeniem następstw uczestnictwa ubezpieczonego w eksperymentach medycznych.

Porównaj oferty ubezpieczycieli, by nie przepłacać

Jeśli chcesz wybrać ubezpieczenie zdrowotne zwiększające poczucie bezpieczeństwa i komfortu, nie decyduj się na przypadkową ofertę. Korzystając z porównywarki Wygodnie.pl, przeanalizujesz dostępne rozwiązania proponowane przez firmy ubezpieczeniowe. Dzięki temu wybierzesz rozwiązanie dopasowane do potrzeb i oczekiwań.

Korzystając z naszej porównywarki:

  • masz dostęp do ofert wielu renomowanych ubezpieczycieli
  • oszczędzasz czas i pieniądze
  • możesz wybrać polisę "szytą na miarę"
  • możesz otrzymać rabaty na pakiety ubezpieczeń.

Już teraz porównaj ubezpieczenia, by zaoszczędzić co najmniej kilkadziesiąt złotych.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowie jest najważniejsze. Warto jest więc je chronić jak najlepiej i jak najskuteczniej. Więc jeśli nie jesteś zadowolony ze świadczeń ubezpieczenia dobrowolnego, skieruj się w stronę tych prywatnych. Wygodnie.pl pomoże Ci wybrać takie ubezpieczenie zdrowotne, z którym Ty i Twoja rodzina będziecie czuć się komfortowo.

Wybierając prywatne ubezpiecznie zdrowotne uzyskujesz dostęp do najwyższej jakości opieki medycznej w oferowanych, przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, w sieciach prywatnych placówek na terenie całej Polski. Podstawowa polisa obejmuje konsultacje z lekarzami i specjalistami. Oczywiście istnieje też szeroka gama rozszerzeń, które oferują np. leczenie z zakresu chirurgii jednego dnia czy rehabilitację medyczną. Nasza prównywarka pomoże państwu w wybraniu takiej polisy, która będzie najbardziej korzystna nie tylko w aspekcie ochrony zdrowia ale i gwarantowanej atrakcyjności cenowej.

Przedmiotem ubezpieczenia jest zdrowie Ubezpieczonego.

Dzięki pakietowi medycznemu MediPlan zyskujesz pewność, że w trudnej chwili po nieszczęsliwym wypadku otrzymasz wsparcie wyspecjalizowanego Centrum Pomocy AXA Assistance czynnego 24 godziny na dobę przez cały rok oraz wykwalifikowanego personelu medycznego.

W ramach podstawowego zakresu świadczeń będą przysługiwać Ci takie usługi jak: wizyty u lekarzy specjalistów, badania ambulatoryjne i radiologiczne.

Dzięki pakietowi medycznemu Casco MediPlan zyskujesz pewność, że w trudnej chwili po wypadku komunikacyjnym będziesz mógł skorzystać z czynnego non-stop wsparcia.