Ubezpieczenie medyczne w razie wypadku MediPlan

Wersja:

Ubezpieczenie medyczne w razie wypadku MediPlan

Ubezpieczenie medyczne w razie wypadku - MediPlan

Ubezpieczenie medyczne w razie wypadku zapewni Tobie lub Twoim dzieciom pomoc w w szybszym powrocie do zdrowia oraz ochronę przed wydatkami, które się z tym wiążą, bez względu na to czy potknąłeś się na chodniku, uprawiałeś jogging w parku czy też jeździłeś na nartach.
Umowa zawierana jest na rok i obejmuje wydarzenia, które miały miejsce na terenie Polski.

Ubezpieczenie oferowane jest w następujących opcjach:

  • Indywidualnej. Ochrona już od 51 zł rocznie.
  • Rodzinnej (małżonkowie/partnerzy wraz z dziećmi), którego koszt jest stały, bez względu na to jak liczna jest rodzina. Ochrona już od 128 zł rocznie.
  • Casco MediPlan, obejmujący ochroną kierowcę pojazdu oraz jego pasażerów, którzy ulegli wypadkowi drogowemu. Polisa przypisana jest do samochodu i dostępna jest już od 43 zł rocznie.

W ramach polisy zorganizujemy niezbędne leczenie i pokryjemy jego koszty. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Centrum Pomocy AXA Assistance pozostającym do Twojej dyspozycji 24/7/365. Resztę zrobimy za Ciebie.
Dzięki rozbudowanej sieci prywatnych placówek medycznych zapewnimy Ci szybki dostęp do lekarzy specjalistów oraz kompleksowych badań diagnostycznych w całej Polsce. Gwarantujemy umówienie wizyty lekarskiej lub badania specjalistycznego w przeciągu 5 dni roboczych.

Kompleksowa oferta obejmuje realizację następujących świadczeń:

  • Pomoc medyczna (m.in. konsultacje lekarzy specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, rehabilitację, badania radiologiczne, ultrasonografia),
  • Pomoc opiekuńcza (m.in. opiekę pielęgniarską, transport do placówki medycznej, zakwaterowanie osoby bliskiej, dostarczenie lekarstw bądź sprzętu rehabilitacyjnego, porady formalno-prawne),
  • Świadczenia informacyjno – organizacyjne (telefoniczna informacja medyczna, infolinia szpitalna, zniżki na leczenie stomatologiczne).

Ilość i rodzaj świadczeń uzależniony jest od wybranego wariantu.

Sprawdź sam!


Ubezpieczenie wypadkowe Mediplan na Wygodnie.pl - sprawdź

Ubezpieczenie medyczne w razie wypadku MediPlan