Ubezpieczenia Indywidualne - ranking na Wygodnie.pl - sprawdź

Wybierz ubezpieczenia indywidualne dopasowane do potrzeb

Rynek ubezpieczeń ma wiele do zaoferowania klientom indywidualnym. Mając świadomość tego, jak ważna jest odpowiednia ochrona ubezpieczeniowa, każdy powinien zdecydować się na wykupienie polisy. W ten sposób można uniknąć finansowych konsekwencji nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

ubezpieczenia indywidualne

Ubezpieczenia indywidualne – rodzaje

Ubezpieczenia indywidualne to szeroki wybór produktów dostępnych w ofercie towarzystw ubezpieczeniowych. Dedykowane klientom indywidualnym pozwalają uzyskać obszerny zakres ochrony.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne to najbardziej popularne ubezpieczenia indywidualne dedykowane właścicielom pojazdów. Obejmują polisę OC, AC, NNW, ubezpieczenie szyb, ubezpieczenie opon, itp.

Istotą ubezpieczenia OC jest przejęcie odpowiedzialności finansowej za szkody wyrządzone przez osobę kierującą ubezpieczonym pojazdem. Dzięki temu właściciel auta nie musi z własnych środków wypłacać odszkodowania osobom pokrzywdzonym.

Polisa AC (autocasco) jest ubezpieczeniem obligatoryjnym, dzięki któremu można uniknąć finansowych konsekwencji w razie uszkodzenia własnego auta – także ze swojej winy. Składka AC zależna jest od wielu czynników, zaś suma gwarancyjna uzależniona jest m.in. od wartości rynkowej pojazdu.

Ubezpieczenie NNW to ubezpieczenia indywidualne zapewniające ochronę ubezpieczeniową kierowcy i pasażerom w razie wypadku. Pozwala uzyskać odszkodowanie, gdy dojdzie do utraty zdrowia lub poważnego uszczerbku, itp.

Ubezpieczenie komunikacyjne może obejmować dodatkowe polisy, takie jak ubezpieczenie szyb czy opon.

Ubezpieczenie domu / mieszkania

Polisy indywidualne obejmują ubezpieczenia nieruchomości mieszkalnych. Dzięki nim ochroną ubezpieczeniową można objąć nie tylko mury, ale również mienie ruchome oraz elementy stałe. Ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie zarówno w razie strat spowodowanych działaniem żywiołów, jak również włamaniem z kradzieżą, itp.

Zakres ubezpieczenia domu / mieszkania można dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie na czas podróży to polisa, dzięki której można zaplanować bezpieczny urlop. Jej rolą jest ochrona przed finansowymi skutkami wypadków spowodowanych w czasie wypoczynku – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne to możliwość wykupienia pakietów dających dostęp do lekarzy specjalistów oraz pozwalających na przeprowadzenie leczenia szpitalnego.

Polisa na życie to ubezpieczenie, które pozwala zadbać o finansową przyszłość rodziny. W zamian za regularne opłacanie składki, można uzyskać pomoc w razie zdarzeń objętych ochroną ubezpieczeniową.

Chcesz zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczną przyszłość w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych? Wybierz ubezpieczenia indywidualne dostosowane do Twoich oczekiwań i potrzeb. Na Wygodnie.pl porównasz dostępne polisy i zaoszczędzisz nawet do kilkuset złotych.